O nás

Jsme dvě kamarádky, Verča a Verča,a již 8 let provozujeme dětskou herničku BUBLINA. Založily jsme místo, kam bychom samy chtěly chodit jako rodiče. Místo, kde si děti mohou hrát a rodiče si v klidu posedět, zrelaxovat. Tak vznikla BUBLINA. 

Naše cesta začala v kuchyni nad šálkem kávy, kde jsme vymýšlely, jak vytvořit ideální místo pro rodiče a jejich děti. Chtěly jsme prostor, který bude bezpečný, kreativní, plný radosti a především místo, kde rodiče nebudou muset dělat kompromisy mezi svým časem a časem svých dětí.

Naši ideální zákazníci? Jsou to rodiče, kteří chtějí pro své děti to nejlepší. Rodiče, kteří si potřebují odpočinout, ale zároveň chtějí, aby se jejich děti dobře bavily. Těm všem se snažíme vyjít vstříc v naší herně.

V BUBLINĚ jsou všechny děti vítány, ale našimi nejvěrnějšími zákazníky jsou rodiny s malými dětmi.

Co nás odlišuje od ostatních? Jsme autentické. Jsme dvě mámy, které vše dělají s láskou a srdcem. Každou hračku, kterou najdete v naší herně, jsme vybraly s ohledem na to, co by se líbilo našim vlastním dětem. A každou akci, kterou pořádáme, jsme naplánovaly tak, aby to byla ta nejlepší možná zábava.

Nejsme jen další dětská herna. Jsme BUBLINA. Místo, kde se děti smějí a rodiče odpočívají. Místo, kde se pořádají nezapomenutelné karnevaly, výjimečné halloween párty a dobrodružné příměstské tábory. Místo plné radosti, smíchu a lásky.

A proč si vybrat nás? Protože jsme vytvořily místo, kde můžete strávit kvalitní čas se svými dětmi, aniž byste se museli vzdát svého vlastního času. Protože víme, jak důležité je mít chvíli pro sebe a zároveň dát svým dětem to nejlepší. Věříme, že u nás najdete to, co hledáte. Přijďte se přesvědčit sami!